Menu

Приєднуйтесь до нас у Facebook
Cart

Content

Breadcrumb

Співпраця

Пропонуємо взаємовигідну співпрацю у вигляді знижки від загальної вартості проданих ексклюзивних меблів з Англії, Німеччини, Голландії та нових меблів власного виробництва, які будуть використані при оформленні Вами дизайну будинків, квартир, готелів, офісів та ресторанів.

5-10% знижки – це сума, якою можете розпоряджатися на Ваш розсуд, в тому числі вказані кошти ми можемо повернути готівкою.

В магазині «12 Крісел» представлений широкий асортимент меблів для офісу, спальні, вітальні, їдальні а також предметів інтер’єру на площі понад 2000 м².

Крім цього у нас є можливість виготовляти м’які меблі та меблі з масиву дерева за індивідуальними замовленнями клієнтів.
Також є досвід здачі в оренду наших меблів для проведення виставок та презентацій, зйомок фільмів.

Весь асортимент меблів та предметів інтер’єру представлений на нашому сайті www.12krisel.com.ua, в т.ч. в розділі «Ексклюзивні меблі під реставрацію» знаходяться зразки меблів, які реально знаходяться на складі та можуть реставруватися за бажанням клієнтів (зміна дизайну, якісний ремонт шкіряних меблів та дев҆яних каркасів, повна або часткова заміна оббивки, наповнювачів).
Приклади реставрації на нашому сайті у розділі «Архів реставрованих меблів».
Переваги нашої компанії - це ексклюзивні меблі за антикризисною вартістю і можливість доставки власним автотранспортом по всій території України.

 

Бажаємо Вам гарних замовлень! Надіємось на взаємовигідну співпрацю.

З повагою
керівник магазину «12 Крісел»

МТС (095) 764 99 99
МТС (050) 477 32 22

 

Увійти или Зареєструватися